TOSA ROSA BOSA

(23)
Κίνα Σκοτεινό τρέχον 10G PON ONU, αντίστροφη τάση Bosa 40~+85 30v λειτουργούσα θερμοκρασία εργοστάσιο

Σκοτεινό τρέχον 10G PON ONU, αντίστροφη τάση Bosa 40~+85 30v λειτουργούσα θερμοκρασία

Υψηλό Responsivity Μικρό σκοτεινό ρεύμα Υψηλή αξιοπιστία Εφαρμογές FTTH, SDH, SONET FAQ Q1: Πώς η εξουσιοδότηση για τα προϊόντα; Α: 10 έτη, και συντήρηση για ολόκληρη τη ζωή Q2: Μπορούμε να κάνουμε το cOem για ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:36
Κίνα 1310nm αμφίδρομη οπτική υψηλή αξιοπιστία υποσυγκροτημάτων 1.25g 2.5g 10g εργοστάσιο

1310nm αμφίδρομη οπτική υψηλή αξιοπιστία υποσυγκροτημάτων 1.25g 2.5g 10g

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλό Responsivity Μικρό σκοτεινό ρεύμα Υψηλή αξιοπιστία Εφαρμογές FTTH, SDH, SONET Χαρακτηριστικά Optical&Electrical Παράμετροι Σύμβολο Λ. Τύπος Max Μονάδα Όροι δοκ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:36
Κίνα Υψηλός τύπος φωτοδιόδων Tosa Rosa Bosa 1310nm 1550nm PON PWDM ευαισθησίας εργοστάσιο

Υψηλός τύπος φωτοδιόδων Tosa Rosa Bosa 1310nm 1550nm PON PWDM ευαισθησίας

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλή ευαισθησία Λογομαχία: >30dB Lsolation περασμάτων: >30dB Απεικονίστε το lsolation: >18dB Εφαρμογές G/EPON δίκτυο Εφαρμογές RFoG και καλωδίων PON 1550nm αναλογικ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:36
Κίνα PD PWDM τύπος Tosa Rosa Bosa 1310nm 1490nm 1550nm 1590nm για CATV εργοστάσιο

PD PWDM τύπος Tosa Rosa Bosa 1310nm 1490nm 1550nm 1590nm για CATV

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλή ευαισθησία Λογομαχία: >30dB Lsolation περασμάτων: >30dB Απεικονίστε το lsolation: >18dB Εφαρμογές G/EPON δίκτυο Εφαρμογές RFoG και καλωδίων PON 1550nm αναλογικ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:36
Κίνα Οπτική ίνα PWDM PD κυκλοφορητικά 1310nm/1550nm για το διακόπτη οπτικής ίνας 8 λιμένων εργοστάσιο

Οπτική ίνα PWDM PD κυκλοφορητικά 1310nm/1550nm για το διακόπτη οπτικής ίνας 8 λιμένων

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλή ευαισθησία Λογομαχία: >30dB Lsolation περασμάτων: >30dB Απεικονίστε το lsolation: >18dB Εφαρμογές G/EPON δίκτυο Εφαρμογές RFoG και καλωδίων PON 1550nm αναλογικ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:35
Κίνα υψηλή φωτοδίοδος Modoule ευαισθησίας PWDM PD 1310 1490 1550nm Tosa Rosa Bosa εργοστάσιο

υψηλή φωτοδίοδος Modoule ευαισθησίας PWDM PD 1310 1490 1550nm Tosa Rosa Bosa

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλή ευαισθησία Λογομαχία: >30dB Lsolation περασμάτων: >30dB Απεικονίστε το lsolation: >18dB Εφαρμογές G/EPON δίκτυο Εφαρμογές RFoG και καλωδίων PON 1550nm αναλογικ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:35
Κίνα ενότητα 10G Tosa, μικρή σκοτεινή τρέχουσα υψηλή αξιοπιστία 1550nm Rosa εργοστάσιο

ενότητα 10G Tosa, μικρή σκοτεινή τρέχουσα υψηλή αξιοπιστία 1550nm Rosa

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλό Responsivity Μικρό σκοτεινό ρεύμα Υψηλή αξιοπιστία Εφαρμογές FTTH, SDH, SONET Απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις Παράμετρος Σύμβολο Όρος Εκτιμήσεις Μονάδα Θερμοκρασί... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:35
Κίνα Η κίτρινη Rosa για το δίκτυο FTTH FTTB FTTX, οπτικό υποσυγκρότημα συσκευών αποστολής σημάτων Tosa εργοστάσιο

Η κίτρινη Rosa για το δίκτυο FTTH FTTB FTTX, οπτικό υποσυγκρότημα συσκευών αποστολής σημάτων Tosa

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλό Responsivity Μικρό σκοτεινό ρεύμα Υψηλή αξιοπιστία Εφαρμογές FTTH, SDH, SONET Χαρακτηριστικά Optical&Electrical Παράμετροι Σύμβολο Λ. Τύπος Max Μονάδα Όροι δοκ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:35
Κίνα Το FP DFB LC Tosa Rosa Bosa 44mA παρέχει το τρέχον μήκος κύματος 1310 1550nm εργοστάσιο

Το FP DFB LC Tosa Rosa Bosa 44mA παρέχει το τρέχον μήκος κύματος 1310 1550nm

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλό Responsivity Μικρό σκοτεινό ρεύμα Υψηλή αξιοπιστία Εφαρμογές FTTH, SDH, SONET Σχετικό προϊόν Συσκευασία & ναυτιλία FAQ Q1: Πώς η εξουσιοδότηση για τα προϊόντα; ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:35
Κίνα SONET 10g Tosa Rosa Bosa για την εύκολη λειτουργία δικτύων FTTH FTTB FTTX εργοστάσιο

SONET 10g Tosa Rosa Bosa για την εύκολη λειτουργία δικτύων FTTH FTTB FTTX

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλό Responsivity Μικρό σκοτεινό ρεύμα Υψηλή αξιοπιστία Εφαρμογές FTTH, SDH, SONET Χαρακτηριστικά Optical&Electrical Παράμετροι Σύμβολο Λ. Τύπος Max Μονάδα Όροι δοκ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:35:38
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|