Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Οπτικών Ινών Patch Cord

(25)
Κίνα Πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλή διάρκεια σκοινιού μπαλωμάτων ινών OM3 ST ST εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλή διάρκεια σκοινιού μπαλωμάτων ινών OM3 ST ST

Επίδειξη προϊόντων Σχετικό Produ Εφαρμογή 1. Gigabit Etherenet 2. Ενεργός λήξη dvice 3. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών 4. Vidio 5. Πολυμέσα 6. Βιομηχανικός 7. Στρατιωτικός 8. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων. Χαρακτηριστικό ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:31
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 50/125, πολλαπλού τρόπου Sc στη χαμηλή απώλεια αλτών ινών Lc εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 50/125, πολλαπλού τρόπου Sc στη χαμηλή απώλεια αλτών ινών Lc

Επίδειξη προϊόντων Εφαρμογή 1. Gigabit Etherenet 2. Ενεργός λήξη dvice 3. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών 4. Vidio 5. Πολυμέσα 6. Βιομηχανικός 7. Στρατιωτικός 8. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων. Χαρακτηριστικό γνώρισμα Χαμηλ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:31
Κίνα Άριστο γυαλισμένο σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc για το δίκτυο FTTH FTTB FTTX εργοστάσιο

Άριστο γυαλισμένο σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc για το δίκτυο FTTH FTTB FTTX

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα (1) υψηλή επιστροφής απώλεια (2) χαμηλή απώλεια εισαγωγής (3) καλές επανάληψη και και ανταλλαξιμότητα (4) άριστα γυαλισμένη και 100% δοκιμασμένες (5) συμμορφωμένος μ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:31
Κίνα Καλός ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων διάρκειας LC UPC, μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων ινών G657 εργοστάσιο

Καλός ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων διάρκειας LC UPC, μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων ινών G657

Επίδειξη προϊόντων Εφαρμογή 1. Gigabit Etherenet 2. Ενεργός λήξη dvice 3. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών 4. Vidio 5. Πολυμέσα 6. Βιομηχανικός 7. Στρατιωτικός 8. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων. Χαρακτηριστικό γνώρισμα Χαμηλ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:31
Κίνα 10 σκοινί μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών μέτρων, μπλε διπλή καλή διάρκεια σκοινιού μπαλωμάτων ινών εργοστάσιο

10 σκοινί μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών μέτρων, μπλε διπλή καλή διάρκεια σκοινιού μπαλωμάτων ινών

Επίδειξη προϊόντων Εφαρμογή 1. Gigabit Etherenet 2. Ενεργός λήξη dvice 3. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών 4. Vidio 5. Πολυμέσα 6. Βιομηχανικός 7. Στρατιωτικός 8. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων. Χαρακτηριστικό γνώρισμα Χαμηλ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:31
Κίνα σκοινί μπαλωμάτων 2m LC LC OM3, διπλό μήκος κύματος σκοινιού 1260-1650nm μπαλωμάτων LC εργοστάσιο

σκοινί μπαλωμάτων 2m LC LC OM3, διπλό μήκος κύματος σκοινιού 1260-1650nm μπαλωμάτων LC

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα (1) υψηλή επιστροφής απώλεια (2) χαμηλή απώλεια εισαγωγής (3) καλές επανάληψη και και ανταλλαξιμότητα (4) άριστα γυαλισμένη και 100% δοκιμασμένες (5) συμμορφωμένος μ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:31
Κίνα σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 1.2mm ενιαίο, Sc στην υψηλή επιστροφής απώλεια σκοινιού μπαλωμάτων ινών LC εργοστάσιο

σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 1.2mm ενιαίο, Sc στην υψηλή επιστροφής απώλεια σκοινιού μπαλωμάτων ινών LC

Επίδειξη προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα (1) υψηλή επιστροφής απώλεια (2) χαμηλή απώλεια εισαγωγής (3) καλές επανάληψη και και ανταλλαξιμότητα (4) άριστα γυαλισμένη και 100% δοκιμασμένες (5) συμμορφωμένος μ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:31
Κίνα Μπλε σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, ευρύ μήκος κύματος σκοινιού μπαλωμάτων 3m 5m 10m LC LC διπλό εργοστάσιο

Μπλε σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, ευρύ μήκος κύματος σκοινιού μπαλωμάτων 3m 5m 10m LC LC διπλό

Επίδειξη προϊόντων Προδιαγραφές 1.Manufacture σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 2.OEM.ODM 3.ISO 9001, RoHS, 4.Self - σχέδιο, σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 5. Υψηλός - ποιότητα Εφαρμογή: 1. CATV 2. Ενεργός λήξη ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:31
Κίνα Άσπρο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, 2 APC Sc ινών μπαλωμάτων ενιαίου μέτρα τρόπου 3.0mm σκοινιού εργοστάσιο

Άσπρο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, 2 APC Sc ινών μπαλωμάτων ενιαίου μέτρα τρόπου 3.0mm σκοινιού

Επίδειξη προϊόντων Προδιαγραφές 1.Manufacture σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 2.OEM.ODM 3.ISO 9001, RoHS, 4.Self - σχέδιο, σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 5. Υψηλός - ποιότητα Εφαρμογή: 1. CATV 2. Ενεργός λήξη ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:31
Κίνα LC/ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, σκοινί μπαλωμάτων Sc UPC 9/125um εργοστάσιο

LC/ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, σκοινί μπαλωμάτων Sc UPC 9/125um

Επίδειξη προϊόντων Προδιαγραφές 1.Manufacture σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 2.OEM.ODM 3.ISO 9001, RoHS, 4.Self - σχέδιο, σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 5. Υψηλός - ποιότητα Εφαρμογή: 1. CATV 2. Ενεργός λήξη ... Διαβάστε περισσότερα
2019-11-29 18:00:31
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|